Коротко про ДПА

ДПА 9 клас українська моваПроведення ДПА

Згідно з наказом МОН України від 16.09.2015 № 940 “Про проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2015-2016 навчальному році” ДПА проводитиметься:

9 клас   з 01 по 10 червня 2016 року з таких предметів:

- українська мова;

- математика;

- предмет за вибором школи

 

У 9 класі державна підсумкова атестація проводиться з 1-го по 8-е червня

Атестація в основній школі проводиться з трьох предметів: української мови, математики, а також іноземної мови чи іншого гуманітарного предмету за вибором навчального закладу.

У загальноосвітніх навчальних закладах (класах, групах) з поглибленим вивченням предметів, спеціалізованих навчальних закладах, ліцеях, гімназіях, колегіумах таким предметом за вибором може бути той, що вивчався поглиблено.

З усіх обов'язкових предметів атестація проводиться письмово за збірниками, які рекомендовані Міністерством освіти і науки. У разі проведення атестації за вибором, форму проведення атестації (усно чи письмово) обирають учні.

Випускники основної школи загальноосвітніх навчальних закладів (класів, груп) з навчанням мовами національних меншин, замість атестації з цього предмета можуть, за заявою батьків або осіб, які їх замінюють, та рішенням педагогічної ради, проходити атестацію з мови навчання.

ДПА українська мова 9 клас:

Державна підсумкова атестація з української мови проводиться в письмовій формі (диктант). Перевірці під час державної підсумкової атестації підлягає:

 - Вміння правильно писати слова на вивчені орфографічні правила та словникові слова, визначені для запам'ятовування;

 - Вміння ставити розділові знаки відповідно до правил пунктуації,

 - Вміння належним чином оформлювати роботу.

На проведення атестації відводиться 1 астрономічна година. Відлік часу ведеться від початку читання вчителем тексту. Використання учнями допоміжних джерел (словники, довідники, підручники тощо) не допускається.

Текст диктанту визначається за посібником "Збірник диктантів для державної підсумкової атестації з української мови. 9 клас" (Мацько Л.І., Мацько О.М., Сидоренко О.М., Христенок В. Ф. - М.: Центр навчально-методичної літератури, 2013).

У збірнику представлено 100 диктантів, обсяг яких відповідає вимогам чинної програми з урахуванням того, що державна підсумкова атестація триває довше, ніж звичайна тематична контрольна робота у формі диктанту.

 

Підготовка до ДПА - державної підсумкової атестації ще не була такою простою. Є розроблений спеціальний сайт http://dpa.alldz.net/publ/dpa_9_klas/dpa_ukrajinska_mova/26, який містить усі збірники завдань для підсумкової атестації 9 клас. Відтепер можна зекономити власні кошти та час використовуючи онлайн плеєр книг. Відтепер не доведеться шукати годинами в інтернеті збірник ДПА 2016, 2015, 2014, або 2013 рік. Завдяки зручному і простому інтерфейсу сайту, з приємним дизайном можна швидко і легко відшукати потрібний збірник для державної підсумкової атестації української мови чи з іншого предмету. Сайт містить відповіді до усіх збірників для підсумкової атестації попередніх років, та свіжі збірники завдань та відповіді, що полегшує підготовку.

 

Коментарі можуть залишати лише зареєстровані користувачі