Йорданія. Путівник

 treasuryЙорданія (Аль-Урдун), що називається також Йорданським Гашимітським Королівством - це арабська країна на Близькому Сході, що межує з Сирією, Іраком, Саудівською Аравією та Ізраїлем.

При оформленні даного путівника стикнулася з проблемою відсутності друкованої продукції написаною українською мовою. Нижче пропонується переглянути онлайн версію путівника.

 

  

 

 

 

 

Детальніше: Йорданія. Путівник

Петра. Йорданія (частина 9)

монастирВеличне місто Петра - це головна і найпопулярніша визначна пам'ятка Йорданського Хашимітського Королівства, одне з сучасних чудес світу.

 

 

 

 

 

 

Детальніше: Петра. Йорданія (частина 9)

Ваді Рам. Йорданія (частина 8)

Ваді РамВелика піщана рівнина зі скелями з червоного піщанику незвичайної форми. Створені ерозією скелясті форми - арки, мости, вежі, мальовничі каньони - тут і там невеликі дюни і маленькі оазиси. Усе це - пустеля Ваді Рам, одна з найкрасивіших у світі.

Детальніше: Ваді Рам. Йорданія (частина 8)

Гора Небо. Йорданія (частина 7)

 

гора Небо Біблейська гора Небо, яку традиційно вважають місцем поховання Мойсея, височіє в 10 км на захід від Мадаби. Саме з її вершини пророк перед смертю повинен був побачити Землю Обітовану.

Детальніше: Гора Небо. Йорданія (частина 7)

Джераш. Йорданія (частина 6)

джерашДжераш (Гераза) - це одне з древніх міст, що найкраще збереглися, на Близькому Сході. Розташований в північній частині Йорданії, приблизно в 40 км на північ від Аммана, він є однією з головних туристичних пам'яток країни.

Детальніше: Джераш. Йорданія (частина 6)

Мадаба. Йорданія (частина 5)

МадабаНа схід від Мертвого моря в оазисі височіє Мадаба - старозавітна фортеця моавитян (IX століття до н.е.) і важливий центр християнства у візантійський період.

Детальніше: Мадаба. Йорданія (частина 5)

Мертве море. Йорданія (частина 4)

Мертве мореМертве море, воно ж біблійське "Море солі", в яке впадає річка Йордан, є безстічним озером з поверхнею в 810 кв. км. Воно розташоване в найглибшій на Землі западині близько 800 метрів нижче рівня Середземного моря, і його рівень щорічно опускається на 1 м. Проте так було не завжди.

Детальніше: Мертве море. Йорданія (частина 4)