Головна

Мандрівки Україною

/images/slider/b001.jpg

Відеоматеріали "Відомі Українці"

Оголошення

sonyashnik 2019X ВСЕУКРАЇНСЬКА УКРАЇНОЗНАВЧА ГРА “СОНЯШНИК” ВІДБУЛАСЯ 5 БЕРЕЗНЯ 2019 РОКУ 

 

В найближчі дні очікуємо результати. 

Бажаю всім учасникам перемоги!

Вітаю всіх на сторінках сайту

 Життя іде і все без коректур.
                                                                  І час летить, не стишує галопу...
                                                                                                Ліна Костенкo

Я, Склярова Іванна Василівна, працюю вчителем української мови та літератури у Великоглибочецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів імені Ярослава Стецька.

Концепція сайту - подання матеріалу, що буде корисним та актуальним для його відвідувачів. Структура сайту містить шість категорій: лемківські новини, навчання, українознавство, мандрівки, фотогалерея, ігри та розваги.

Лемківські новини. В даній категорії представлено матеріал, що відображає роботу товариства «Лемківщина» (членом якого я є), розповідається про історію Лемківщини та її видатних діячів.

Навчання. Представлена інформація для учнів 5-11 класів, яка стосується української мови та літератури, конкурсів та олімпіад, що проводяться в Тернопільському районі, а також ЗНО та ДПА.

Українознавство. Складається з кількох рубрик: «Цікаве про мову та літературу», «Відомі українці», «Сучасна українська література», «Культура і традиції», «Літературний календар» - все це для популяризації української культури. 

Мандрівки. Міститься матеріал про визначні місця України, які варто відвідати, а також пам'ятки світової культури. Все це може лягти в основу ідей щодо організації Ваших екскурсій та індивідуальних подорожей.

Фотогалерея. За роки роботи в школі зібрано значну кількість світлин, що будуть представлені на сторінках сайту та регулярно оновлятися. Також Ви знайдете тут нові актуальні фоторепортажі про життя школи та цікаві події, що відбуваються зараз.

Ігри та розваги. На сторінках сайту Ви знайдете он-лайн пазли та он-лайн кросворди, ребуси у відповідних рубриках.

 Сподіваюся, що мій сайт стане корисним не лише вчителям, але й учням та їх батькам!

Пізнаємо Україну разом

Маловідомі факти про українську мову

mova

А що ми знаємо про українську мову? Підбірка найцікавіших фактів.

1. 448 рік — перша згадка про українську мову. Цього року візантійський історик Пріск Панійський, перебуваючи в таборі гунського володаря Аттіли на території сучасної України, записав слова “мед” і “трава”.

Детальніше

10 цікавих фактів, пов'язаних з поезією

kniga

1. Найдавніші вірші з'явилися у ХХІІІ ст до н. е.  Їхній автор - аккадська принцеса і жриця Ен-Хеду-Ана. Вона писала про богів.

Детальніше

Відомі українці

Маловідомі факти про Тараса Шевченка

ShevchenkoТарас Шевченко – людина універсальних обдарувань та інтересів, він відомий як видатний український поет, прозаїк, драматург, художник, політичний і громадський діяч. Шевченко увійшов у світову літературу, зайнявши у ній почесне місце і довівши, що українці не є малоросами, а заслуговують називатись нацією. 

Детальніше

Володимир Вихрущ

vichrushНародився Володимир Павлович Вихрущ 4 березня 1934 р. у с. Августівці Козівського району в селянській родині. Навчався в Конюхівській семирічній школі, у 1952 р. закінчив Львівський фінансово-кредитний технікум. Навчався в Одеському кредитно-економічному інституті (закінчив 1959), Інституті управління (м. Москва), Інституті менеджменту (м. Київ), закінчив аспірантуру. 

Детальніше