Пазл №19

Dobromylskij zamok
Добромильський замок (Замок Гербуртів) — розташований за 4 км на південь від міста Добромиля, що в Старосамбірському районі Львівської області. Пам'ятка архітектури другої половини XVI ст. загальнодержавного значення.

Детальніше: Пазл №19

Пазл №18

palats grokholski terechenko
Палац Грохольських-Терещенків. Цей маєток із садибою-палацем Терещенки у другій половині 19 століття викупили у родини Грохольських. Ефектна будівля садиби стилізована під неоготичний англійський замок. Інколи її порівнюють і з Воронцовським палацом в Алупці.

Детальніше: Пазл №18

Пазл №17

palac kurisiv
В Одеській області при в’їзді до села Петрівка видно дивні мінарети та башточки. Це не що інше, як палац. Його будівничим був грек за  національністю Іван Курис, який обіймав посаду голови канцелярії  при штабі відомого полководця часів російсько-турецької війни. До Вашої уваги пропонуєься скласти пазл про дане місце.


Детальніше: Пазл №17

Пазл №16

voroncovskij palac
До Вашої уваги пропонуєься скласти пазл про Воронцовський палац  — унікальну пам’ятку архітектури першої половини XIX ст.

Детальніше: Пазл №16

Пазл №15

sadyba Dachowskich
До Вашої уваги пропонуєься скласти пазл про Леськовський палац  — невизнану, але унікальну пам'ятку архітектури 19 століття в Черкаській області.

Детальніше: Пазл №15

Пазл №14

medjibiz
До Вашої уваги пропонуєься скласти пазл про замок в Меджибіжі.

Детальніше: Пазл №14

Пазл №13

palac potockix pazl

До Вашої уваги пропонуєься скласти пазл про палац Потоцьких.

 

 

Детальніше: Пазл №13

Більше статей...

  1. Пазл №12
  2. Пазл №11
  3. Пазл №10

Ігри та розваги навігація

Мої сертифікати