"Мовний калейдоскоп"

мандрівникиУчні 6-Б класу приймали участь у онлайн проекті з української мови “Мовний калейдоскоп”, який присвячений історії й сучасності, таємницям українського слова.

 

 

 

  

Мова - це не тільки правила й норми, це не просто засіб спілкування. Ми пропонуємо вам по-новому підійти до опанування української мови. З нами ви відшукаєте натхнення для створення нових шедеврів.

Представники команди старалися виконати всі завдання і їх результати представлені на віртуальній дошці, з якою можуть ознайомитись усі охочі.

Завдання №1. Створити віртуальну дошку своєї команди, в якій необхідно розмістити такі дані: 

1.Назва команди

2.Емблема команди. 

3.Девіз. 

4.Список учасників. 

5.Спільне фото команди або колаж із окремих фото кожного учасника (але тільки одне!). Для цього можна використати сервіс imagechef.com або інші сервіси.

6.Контактні дані команди (або керівника).

7.Коротка розповідь про школу (відео, текст, фото).

Завдання №2. Створити власну книгу (збірку) казок (історій, віршів, загадок…), що пов’язані з походженням слова (одного чи декількох). 

Завдання №3. Змонтувати ролик, що присвячений Дню рідної мови у будь-якому відеоредакторі, розмістити його на каналі You Tube.

Завдання №4. Потрібно створити навчальний інтерактивний плакат під назвою “Мовна школа”, в ньому необхідно розмістити цікаві завдання (не менше трьох), які б стали у нагоді всім, хто вивчає рідну мову. 

 

Віртуальна дошка команди "Мандрівники" 

 

За участь в мережному творчому проекті "Мовний калейдоскоп" команду "Мандрівники" нагороджено пам`ятним сертифікатом.

 

 Сертифікат учасника проекту

 

Коментарі можуть залишати лише зареєстровані користувачі