Словосполучення і речення

моє життєве кредо

І хто ж такий мандрівник? Читаючи численні статті та публікації в інтернеті, я досить часто зустрічала таке визначення: мандрівник - це людина, яка вимірює життя кілометрами, а не квадратними метрами. З цим важко не погодитись.

Коли ми подорожуємо, то перед нами відкриваються нові міста, країни, континенти. Ми змінюємо своє оточення, що дозволяє нам відволіктися від буденних проблем та негараздів, забути неприємності, а якщо вдасться - знайти друзів, пережити різноманітні великі або маленькі пригоди, та й просто одержати позитивні враження, які з часом перетворяться на приємні спогади.

Так, багато з нас говорить, що любить подорожувати. Але чи справді це так? Одна справа говорити: «Я би поїхав на відпочинок чи на екскурсію», а друга справа - спакувати валізу чи закинути на плечі рюкзак і поїхати. Не кожен готовий піднятися зі свого затишного крісла чи опустити ноги з теплого ліжка, сісти в автобус і проїхати в ньому кілька сотень чи, можливо,  навіть тисяч кілометрів.

Можна прожити все життя в Тернополі, вважати його чудовим, прекрасним, зеленим містом (це справді так!), а Одесу чи Херсон - найкращими курортами. Але, поїхавши за межі країни, побачивши інші невеличкі чи величезні  міста, коли пройдеш по їх старих вулицях, то починаєш розуміти, як багато ти втратив у ті роки, що не подорожував, і ти починаєш задавати собі запитання: а де я був (була) раніше?

Багато моїх знайомих відкладають свої мрії про подорожі на невизначений термін. Це «українське» колись, потім, завтра призводить до того, що проживаючи життя, люди так і не пізнають чогось іншого.

Один із висновків, який я зробила під час своїх мандрівок - це те, що подорож міняє нас зсередини. Ти бачиш світ, бачиш інших людей, ті умови в яких вони живуть, тоді й сам починаєш замислюватися: а як живемо ми? чому ми так живемо? ми, напевне, заслуговуємо на краще життя?...

Не варто проживати своє життя в чотирьох стінах, вони нікуди не дінуться, варто їхати за новими враженнями та емоціями. Потрібно жити сьогоднішнім днем, за першої нагоди подорожувати. Не має значення, куди їхати, коли починати мандрувати, головне зробити перший крок, за ним другий, а потім ви навіть не помітите, як стали справжнім мандрівником.