Загальні положення

metod zag В посібнику проаналізовані основні інструменти для організації дистанційного навчання, рекомендації щодо того, як скласти розклад, налаштувати режим роботи вчителя та зворотній зв’язок з учнями, а також про особливості оцінювання та контролю під час карантину.

metod zag

Навчальний рік завершується не пізніше 1 липня, що передбачено законом «Про повну загальну середню освіту». Ця норма діє, зокрема, і в умовах карантину.
 
 
 
 
 
 
 

metod zagДистанційна освіта - це можливість навчатися та отримувати необхідні знання віддалено від навчального закладу в будь який зручний час. Положення про дистанційну освіту та Концепція розвитку дистанційної освіти в Україні регулює права та обов'язки учасників навчального процесу.

В такому навчанні велику роль відіграють уміння працювати з технічними засобами. Вся необхідна інформація є за посиланням в розділі "ІК технології в навчанні"

metod zag Міністерство освіти і науки України надіслало роз'яснення (№ 1/9-213 від 16 квітня 2020 року) керівникам департаментів (управлінь) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій, а також керівникам закладів загальної середньої освіти щодо проведення підсумкового оцінювання та організованого завершення 2019-2020 навчального року.

metod zag До кінця карантину навчання відбувається лише дистанційно.

Структуру та форму дистанційного навчання визначає педагогічна рада школи, враховуючи освітню програму, навчальний план та особливості кожного закладу і регіону.

Зі всіма змінами можна познайомитися на сайті: Вчимо і навчаємось на карантині: зміни в системі освіти