Тести 11 клас

Одним їх пріоритетів сучасного учбового процесу є нова якісна освіта, якої можна досягнути через впровадження і використання тестових методів контролю знань учнів.

Багато дослідників у своїх працях вважають, що тестування з використанням інформаційних технологій є сучасним і об'єктивним методом оцінки якості освіти, яка набуває великої значущості.

Тести дозволяють значно покращити освітній процес, вони мають певні переваги перед іншими методами контролю знань. Перевірка знань має бути об'єктивною і давати зведення про підсумки процесу навчання. Традиційна для нашої школи оцінка учителя цим вимогам частенько не відповідає. При об'єктивному підсумковому контролі знань і умінь учнів часто виявляються розбіжності з оцінкою учителя. Вони можуть бути наслідками як суб'єктивності учителя, так і об'єктивних змін в якості знань учнів наприкінці навчального року.

Практика проведення тестів показує, що вони значно знижують витрати часу на перевірку знань. Їх використання допомагає встановити для учня індивідуальний темп навчання та виявити прогалини в знаннях по окремих темах.

В останні роки все більше уваги приділяють комп'ютерному тестуванню, яке дає можливість створити сучасні системи повного засвоєння знань на основі адаптивного навчання і контролю.

Навчання бажано розпочинати з вхідного тестування, його слід супроводжувати проміжним контролем, який проводити у формі тестів. В кінці навчального року або семестру доцільним є проведення підсумкового тестування, яке дозволить виявити рівень учбових досягнень учня.

Тести дозволяють сформувати в учня самоконтроль - одну з найкращих форм контролю знань, сприяти підвищенню навчальної мотивації через організацію рейтингу.

Тому на сторінках сайту будуть пропонуватися тести для учнів 5-11 класів, які дадуть змогу перевірити рівень знань.

Результати тестів Ви зможете побачити після їх проходження.

Тести зможуть проходити тільки зареєстровані користувачі, тому Вам слід зареєструватися через електронну пошту або через кнопки соціальних мереж.