Франція

 DSC5818

Нансі - французьке місто з тисячолітньою історією. Він розташований на старовинних торгових шляхах, що перетинають Західну Європу з півночі на південь та зі сходу на захід. Упродовж кількох століть Нансі служив столицею незалежного герцогства Лотарингія, приєднаного до Франції у другій половині XVIII століття. Архітектурний образ міста склався, в основному, в епоху Ренесансу, бароко та класицизму.

 DSC8473Мон-Сен-Мішель (гора Святого Михаїла) - справжнє диво Франції, пам`ятник, що внесений ЮНЕСКО до переліку культурної спадщини людства. Тільки небо і океан оточують цей гранітний острів біля берегів Нормандії. На вершині скелі, на висоті майже 80 метрів, підносяться стіни старовинного абатства.

11111

Сен-Мало - портове місто в північній частині регіону Бретань, розташоване на території департаменту Іль та Вілен. Воно знаходиться на березі протоки Ла-Манш, у гирлі річки Ранс.

 DSC8052Руан - столиця Верхньої Нормандії, розташована на березі Сени. Поселення на місці сучасного Руана з’явилося понад 2 000 років тому і було центром кельтського племені велиокассів. Місто було засноване в період правління Октавіана Августа і швидко перетворилося на друге за величиною поселення в Галлії після Лугдуна (Ліона).

 

 

 

  

 

 DSC6075Історія виникнення будинку «Taittinger» пов'язана відразу з двома прізвищами, що становлять давні традиції французького виноробства. Перша - це Форно (Fourneaux), точніше, один із її представників Жак Форно, який відкрив свою справу з продажу вин. У 1734 торговий дім почав роботу, і його справи йшли досить успішно протягом багатьох десятиліть. Друге прізвище – це Тетенже. П'єр Тетенже - представник сім'ї, яка з кінця XIX століття займалася торгівлею вином у Шампані, зокрема у Реймсі.