Подорожуючи Україною

750 9989Унівська обитель — найбільший паломницький центр у Галичині, куди щорічно до чудотворної ікони Пресвятої Богородиці Одигитрії та цілющого джерела прибувають десятки тисяч прочан.

 

 

 

 

 

750 9962Церкву Успення Богородиці у Глинянах вважають однією з найвиразніших і добре збережених пам’яток народного дерев’яного зодчества. На відміну від багатьох своїх «посестер» реставрації та реконструкції мало вплинули на її автентичний вигляд. Частина дослідників взагалі вважають, що храмів такого стилю у світі збереглося лише шість: два в Україні (в Глинянах та на Закарпатті), два – у Польщі, один – у Чехії і ще один – в Угорщині.

Кам'янець-Подільська фортецяМісто Кам’янець-Подільський називають «квіткою на камені» (Леся Українка). Воно знаходиться на кам’яному острові, який зі всіх боків омиває річка Смотрич. Число його архітектурних пам’яток доходить до 100. Фортеця зокрема знаходиться у межах історико-архітектурного заповідника «Кам’янець», який входить до «Семи чудес України».

Хотинська фортецяВелична фортеця часів середньовіччя (X-XVIII), зберігає в собі багато історичних фактів і значних подій для України, одне з найпривабливіших історичних місць.