Йорданія

 treasuryЙорданія (Аль-Урдун), що називається також Йорданським Гашимітським Королівством - це арабська країна на Близькому Сході, що межує з Сирією, Іраком, Саудівською Аравією та Ізраїлем.

При оформленні даного путівника стикнулася з проблемою відсутності друкованої продукції написаною українською мовою. Нижче пропонується переглянути онлайн версію путівника.

 

  

 

 

 

 

монастирВеличне місто Петра - це головна і найпопулярніша визначна пам'ятка Йорданського Хашимітського Королівства, одне з сучасних чудес світу.

 

 

 

 

 

 

Ваді РамВелика піщана рівнина зі скелями з червоного піщанику незвичайної форми. Створені ерозією скелясті форми - арки, мости, вежі, мальовничі каньони - тут і там невеликі дюни і маленькі оазиси. Усе це - пустеля Ваді Рам, одна з найкрасивіших у світі.

 

гора Небо Біблейська гора Небо, яку традиційно вважають місцем поховання Мойсея, височіє в 10 км на захід від Мадаби. Саме з її вершини пророк перед смертю повинен був побачити Землю Обітовану.

джерашДжераш (Гераза) - це одне з древніх міст, що найкраще збереглися, на Близькому Сході. Розташований в північній частині Йорданії, приблизно в 40 км на північ від Аммана, він є однією з головних туристичних пам'яток країни.