Європа

 DSC9344Табір Аушвіц-Біркенау (Аушвіц ІІ) був закладений німецько-окупаційною владою у передмісті польського міста Освенцім, назву якого змінили на Аушвіц. Таку саму назву отримав табір: KONZENTRATIONS LAGER AUSCHWITZ. Територія табору є дуже великою, він займає 170 Га. Він знаходиться біля Аушвіц І, між ними курсує автобус. 

 DSC9241У травні 1940 року у колишні казарми 5-го артилерійського полку біля містечка Освенцім поселили нових мешканців. Ними були 30 кримінальних злочинців з табору Дахау та – дещо пізніше – 728 поляків з в'язниці в Тарнові. На момент заснування в таборі було 20 будівель - колишні польські військові казарми. Частину з них переобладнали для масового утримання людей. Також було додатково побудовано ще 6 корпусів.

 DSC4438 minБазель — місто в північно-західній частині Швейцарії та столиця однойменного кантону. Розташоване на березі Рейну між горами Юра і Шварцвальдом недалеко від кордону з Німеччиною і Францією. Базель — третє за величиною місто Швейцарії та культурна столиця країни. Він має один з найкраще збережених і красивих середньовічних центрів у Європі, по якому розкидані кілька десятків музеїв і галерей.

Палац БельведерПалац Бельведер був збудований у Відні полководцем Євгенієм Савойським (1663- 1723), що переміг турків і мав дуже гарний смак у мистецтві та високий інтерес до гуманітарних наук.

Будинок ХундертвассераЦікавим для відвідування у Відні є будинок, а скоріше нетипова споруда  Фріденсрайха Хундертвассера у центральній частині міста.