Пазли

palats osten saken Руїни палацу розташовані на Київщині у Києво-Святошинському районі, між селами Мироцьке та Немішаєве. Фасади палацових стін щедро декоровані цегляними візерунками й, хоча від будівлі залишилась суцільна руїна, сюди все-одно тягнуться туристи.

Zolochaivskyj zamokМузей-заповідник «Золочівський замок» Замок збудований за проектом невідомого італійського архітектора на кошти Якуба Собєського у 1634 р. як оборонна фортеця. Свого часу він слугував і як для оборони, і для житла. Неодноразово турецькі й татарські війська намагались взяти штурмом Золочівську фортецю і в 1672 р. їм це вдалося на чолі з пашею Капуданом.

bilokrinitsa

Замок-палац в Білокриниці (Кременецький район Тернопільської області) – найоригінальніша пам’ятка палацового мистецтва на Південній Волині. Попасти сюди дуже просто: це якихось пару кілометрів на північ від Кременця. Закінчується Кременець – майже відразу починається Білокриниця. Можна пройтися пішки, а можна й автобусом, що курсує між Кременцем та лісотехнічним коледжем (саме він сьогодні розташований у колишній резиденції).

Замок в РадислыЗамок-музей розташований в Житомирській області в невеликому містечку Радомисль. Колись монахи збудували тут папірню - невелику фабрику з виготовлення паперу для друкарні Києво-Печерської Лаври. Вона проіснувала понад 30 років! На початку ХХ століття на залишках фундаменту колишньої фабрики була зведена млин, яка працювала до початку Першої світової війни.

Palats Shenborniv

Замок-палац Шенборнів унікальний у своєму роді. У ньому рівно 365 вікон, 52 кімнати, 12 вхідних дверей. Архітектор, напевно, любив числа та календарі. Навпроти замку був розбитий ставок, що за формою збігався з кордонами Австро-Угорської імперії в ті роки.