Пазли

mariinskij palac mini

Маріїнський  або Президентський палац, він представляє Україну на міжнародному рівні як державна резиденція. Палац збудовано в 1744 році на замовлення імператриці Єлизавети за проектом архітектора Бартоломео Растреллі. Це яскравий приклад стилю бароко, в якому присутні виразні об’єми, багата пластика фасадів. Під керівництвом учня Растреллі – Івана Мічурина будівництво палацу остаточно було завершено у 1752 році.

palats osten sakenМодний модерністський палац на початку 20 століття збудував член сейму Польщі Ян Хоєцький. Садибу називають «малим Ермітажем». Зараз це чоловічий монастир.

palats osten saken Руїни палацу розташовані на Київщині у Києво-Святошинському районі, між селами Мироцьке та Немішаєве. Фасади палацових стін щедро декоровані цегляними візерунками й, хоча від будівлі залишилась суцільна руїна, сюди все-одно тягнуться туристи.

Zolochaivskyj zamokМузей-заповідник «Золочівський замок» Замок збудований за проектом невідомого італійського архітектора на кошти Якуба Собєського у 1634 р. як оборонна фортеця. Свого часу він слугував і як для оборони, і для житла. Неодноразово турецькі й татарські війська намагались взяти штурмом Золочівську фортецю і в 1672 р. їм це вдалося на чолі з пашею Капуданом.

bilokrinitsa

Замок-палац в Білокриниці (Кременецький район Тернопільської області) – найоригінальніша пам’ятка палацового мистецтва на Південній Волині. Попасти сюди дуже просто: це якихось пару кілометрів на північ від Кременця. Закінчується Кременець – майже відразу починається Білокриниця. Можна пройтися пішки, а можна й автобусом, що курсує між Кременцем та лісотехнічним коледжем (саме він сьогодні розташований у колишній резиденції).