Василь Шкляр

Сьогодні, 10 червня, свій 65 день народження святкує Василь Шкляр - автор сучасного українського бестселеру "вищого ґатунку", його твори заслужено здобувають найпрестижніші нагороди...

Якщо хочете прочитати гарний український роман на історичну тематику, або навпаки, якщо вас цікавлять містичні таємниці, то потрібно читати Василя Шкляра. В його творах є все: пригоди, романтика, кохання, містика, історичні події. Він як істинний син свого краю (тому що народився на Черкащині (Холодний Яр)), є тим духом козаччини, який боровся з червоною навалою, і пам'ять цю намагалися стерти протягом 70 років. 

 

 

 

 

 

 

В 2001 році вийшов друком твір "Елементал», в 2003 році «Кров кажана», в 2009 - «Залишенець» або інша назва «Чорний Ворон». В 2012 році був опублікований «Ключ», в 2014 - "Маруся", а в 2015 році "Чорне сонце".

 У 2011 році Василеві Шкляру було присуджено премію імені Тараса Шевченка за роман «Чорний Ворон» («Залишенець»), однак через політичні переконання письменник відмовився, тоді ж отримав вперше народну Шевченківську премію. В своєму "літературному житті" завжди відмовлявся від різноманітних премій та нагород. 

 

РЕКОМЕНДУЮ!!! 

 

Коментарі можуть залишати лише зареєстровані користувачі