Відомі українці

Борис ХарчукНародився Борис Микитович 13 вересня 1931 року в селі Лози Збаразького району. Навчався на філологічному факультеті Кременецького педагогічного інституту.

 

 

 

 

 

 

 

GrabovskyПавло Грабовський народився 11 вересня 1864 р. у селі Пушкарне на Харківщині в сім'ї паламаря. У 1874–1879 роках навчався в Охтирській бурсі.

Володимир МаликНародився Володимир Малик (справжнє прізвище Сиченко) 21 лютого 1921 року у селі Новосілки Київської області. Це була звичайна селянська родина, але в ній багато уваги приділяли освіті дітей. В дитинстві Володимир часто ходив до бібліотеки, звідти він стосами носив книги, які читав з ранку до вечора. Батьки привили йому любов до поезії, тому після закінчення школи він поступив на філологічний факультет Київського університету.

kaschenkoАдріан Феофанович Кащенко народився (19 вересня (1 жовтня) 1858 р. на хуторі Веселий Олександрівського повіту Катеринославської губернії (нині с. Веселе Запорізького району і області). Його біографія практично не вивчена. Єдина підставова стаття для неї – це спогади його старшого брата, вченого-зоолога Миколи Кащенка. Біографічні відомості з цих спогадів переписуються з однієї статті до іншої, не маючи ніяких додаткових підтверджень або документальних даних.

Антін МогильницькийАнтін Любич Могильницький народився З березня 1811 р. в с. Підгірках (тепер Калуського району, Івано-Франківської області) у родині священика.