Історія виникнення будинку «Taittinger» пов'язана відразу з двома прізвищами, що становлять давні традиції французького виноробства. Перша - це Форно (Fourneaux), точніше, один із її представників Жак Форно, який відкрив свою справу з продажу вин. У 1734 торговий дім почав роботу, і його справи йшли досить успішно протягом багатьох десятиліть. Друге прізвище – це Тетенже. П'єр Тетенже - представник сім'ї, яка з кінця XIX століття займалася торгівлею вином у Шампані, зокрема у Реймсі.
У 1932 році шляхи цих двох прізвищ перетнулися, коли П'єр Тетенже викупив виноробний будинок Forest-Fourneaux і шато, де протягом двох століть вирощувалися класичні сорти винограду для виробництва шампанського. Маєток, що носив гарну назву «Шато де ла Маркетрі», куплений П'єром і з тих пір належить «Тетенже», розташовується на землях Champagne Region (Регіона Шампань), звідки справжнє французьке шампанське розходиться по всьому світу. Аж до 1945 року П'єр Тетенже керував шампанським будинком, і за цей час він встиг придбати ще чимало виноробних угідь у регіоні, що стали цінними активами будинку. Але не йому і навіть не його синові Франсуа, який володів цим шампанським будинком протягом наступних п'ятнадцяти років, судилося підняти ім'я будинку «Тетенже».
Лише Клод Тетенже, ще один із трьох синів П'єра, що зайняв місце брата біля керма «Тетенже» у 1960 році, зумів вивести марку на новий рівень. Його зусилля дали можливість будинку «Тетенже» стояти в одному ряду з найкращими шампанськими будинками регіону, такими як Moet et Chandon, Louis Roederer, Veuve Clicquot, Billecart Salmon та іншими. Також Клоду Тетенже крім виноробного будинку належали готельна мережа Concorde Hotels & Resorts і компанія Société du Louvre. Довгі роки під керівництвом Клода Тененже справа сім'ї активно розвивалася, продаж шампанського та готельний бізнес приносили дохід.
У 2005 році активи сім'ї були продані великої американської компанії Starwood Capital Group, проте буквально через рік та частина бізнесу, що відносилася до виноробної галузі, була знову повернена Тетенже. Справа в тому, що всі, хто мав відношення до роботи будинку «Тетенже», були вкрай стурбовані тим, що діяльність іноземної компанії у сфері виробництва шампанських вин може негативно позначитися на якості продукції, що випускається. З цієї позиції виступали як прості обивателі, які є споживачами продукції, так і професіонали – представники спільноти виноробів Шампані. У результаті П'єр-Еммануель Тетенже, племінник Клода Тетенже, у 2006 році викупив майже три сотні гектарів виноградників (зокрема «Шато де ла Маркетрі»), знамениті винні сховища, облаштовані в крейдяних кар'єрах, вік яких датується III-IV століттям.
Сьогодні шампанське під маркою «Тетенже», більша частина якого йде на експорт та поширюється у всьому світі, широко відома любителям ігристого вина. Продукція випускається великими партіями (близько п'яти мільйонів пляшок), ще більша кількість знаходиться у сховищах, де шампанське очікує свого часу. Лінійка, вироблена будинком, складається з кількох найменувань шампанського Taittinger.