Франція

 DSC4773 minКольмар — одне з наймальовничіших і фотогенічних міст Ельзасу, яке добре зберегло свою культурну та архітектурну спадщину. Всі пам’ятки Кольмара розташовані в його старому місті, який зберігся добре, попри світові війни.

 

 

 

 

 

 DSC4996 minКенігсберг заснований в першій половині XII століття. Перша письмова згадка про замок Штауфенберг відноситься до 1147 року, це позов абатства з Сен-Дені до роду Гогенштауфенов. Згідно з цим документом, замок був незаконно побудований на землях, що належать абатству, герцогом Швабським і Ельзасом Фрідріхом II Гогенштауфеном, по прізвиську Одноокий (батьком знаменитого Фрідріха III Барбароси).

 

  

03Пон-дю-Гар є акведуком, побудованим римлянами в першому столітті нашої ери.

 DSC5713 2 minМарсель був заснований в 6 столітті до н.е. греками, що прибули з Фокії (Мала Азія, тепер це територія Туреччини). Нове місто дістало назву Массалія.

За переказами цар Нан вирішив видати заміж свою дочку Гіптиду: він скликав бенкет, на якому вона повинна була вибрати собі чоловіка. У цей момент і висадилися на берег Провансу греки. Гіптида протягнула свій кубок з вином - знак свого вибору - грекові Протісу. В якості весільного подарунка молодятам подарували частину узбережжя, на якому вони заснували місто, назвавши його Массалія

 DSC4170 minЛурд вважається центром християнського паломництва з 1858 року, щороку приймає 6 млн. туристів і паломників. Це третє католицьке паломницьке місце по відвідуваності після Ватикану і базиліки Діви Марії Гваделупської в Мексиці.