Європа

123Замок розташований в місті Блуа і служив резиденцією багатьох французьких королів. Замок також відомий тим, що тут в 1429 році архієпископ Реймса благословив Жанну д'Арк на битву з англійцями. Замок складається з 564 кімнат, 100 з яких служили спальнями, при цьому в кожній кімнаті знаходиться камін. З 75 сходів користувалися тільки 23.

 DSC7294 minЧудовий замок Шеверні був побудований в 1634 році. Але ще в 1315 році на його місці знаходився млин, який у 1490 році був перебудований в замок з вежами, ровом і мостом. На сьогодні від цієї будови нічого не залишилося.

 DSC7470 minЗамок Борегар розташований приблизно в 10 кілометрах від Блуа. Перший замок з'явився тут в кінці 15 століття і належав сім'ї Дульсе. При Людовіку XII маєток був конфіскований у його власника, звинуваченого у великих розкраданнях в період італійської військової кампанії, і увійшло до фонду королівських земель.

 DSC7643 minЗбудований в долині річки Луари, замок Шомон-сюр-Луар по праву називають шедевром палацової архітектури: в ньому гармонійно поєднуються романський стиль і Ренесанс.

03Шамбор - найзнаменитіший замок долини Луари і один з найвідоміших замків Франції. Франциск I бував тут досить часто, тому що околиці цього замку рясніли дичиною. Король особисто спостерігав за тим, як заповідник навкруги Шамбора обносили найдовшою стіною у Франції - близько 32 км в довжину і 2,5 метри у висоту!