Головна

Мандрівки Україною

/images/slider/b001.jpg

Батурин

Для детальнішого ознайомлення зі статтею натисніть
Читати далі...

Батурин Батурин

Хотин

Для детальнішого ознайомлення зі статтею натисніть
Читати далі...

Хотин Хотин

Кам'янець-Подільський

Для детальнішого ознайомлення зі статтею натисніть
Читати далі...

Кам'янець-Подільський Кам'янець-Подільський

Кременець

Для детальнішого ознайомлення зі статтею натисніть
Читати далі...

Кременець Кременець

Вишнівець

Для детальнішого ознайомлення зі статтею натисніть
Читати далі...

Вишнівець Вишнівець

Збараж

Для детальнішого ознайомлення зі статтею натисніть
Читати далі...

Збараж Збараж

Відеоматеріали "Відомі Українці"

Іван Федоров. Біографія

Оголошення

24 лютого 2022 року росія розпочала повномасштабне вторгнення в Україну, яке називає "спеціальною операцією". Проте російсько-українське протистояння має глибоке історичне коріння. Історія стосунків українського і російського народів - це літопис воєн, визвольних повстань українців і послідовної політики русифікації та асиміляції українців.

Вітаю всіх на сторінках сайту

 Життя іде і все без коректур.
                                                                  І час летить, не стишує галопу...


                                                                                                Ліна Костенкo

 

Я, Іванна Склярова, працюю учителем української мови та літератури у Великоглибочецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів імені Ярослава Стецька.

Концепція сайту.  Корисний та актуальний матеріал розміщується в таких категоріях: лемківські новини, навчання, українознавство, мандрівки та фотоспогади, ігри та розваги, мої досягнення, методичні рекомендації. 

Лемківські новини. В даній категорії представлено матеріал, що відображає роботу товариства «Лемківщина» (членом якого я є), розповідається про історію Лемківщини та її видатних діячів.

Навчання. Інформація для учнів 5-11 класів з української мови та літератури, конкурсів та олімпіад, що проводяться в Тернопільській області, а також ЗНО та ДПА.

Українознавство. Складається з кількох рубрик: «Цікаве про мову та літературу», «Відомі українці», «Сучасна українська література», «Культура і традиції», «Літературний календар» - все це для популяризації української культури. 

Мандрівки та фотоспогади. Містить матеріал про визначні місця України, які варто відвідати, а також пам'ятки світової культури.  За роки роботи в школі зібрано значну кількість світлин, що представлені на сторінках сайту та регулярно оновляються. Також є тут актуальні фоторепортажі про цікаві події, що відбуваються навколо.

Ігри та розваги. На сторінках сайту Ви знайдете онлайн пазли та онлайн кросворди, ребуси у відповідних рубриках.

 

Сподіваюся, що мій сайт стане корисним не лише вчителям, але й учням та їх батькам!

 

 

Пізнаємо Україну разом

День української писемності та мови

000001Свято було встановлене 9 листопада 1997 року Указом Президента №1241/97 «Про День української писемності та мови» на підтримку «ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства». 

 

Детальніше

Літературні курйози

knigaКУРЙО́З - Дивний, недоладний або нісенітний випадок, подія. 

Детальніше

Відомі українці

Тарнавський Юрій

tarnavskijЮрій Тарнавський народився 3 лютого 1934 року в м. Турці Самбірського повіту (Бойківщина) в родині вчителів. До школи пішов у селі Лубні біля Сянока. Десятирічним хлопцем виїхав без батьків до Німеччини, де перебував у таборах для переміщених осіб понад 7 років. Після війни проживав у таборі для переміщених осіб у Новому Ульмі, де й відвідував українську і німецьку гімназії. Закінчив середню освіту екстерном у Мюнхені, перед виїздом до США в 1952-ому році.

Детальніше

Володимир Самійленко

samijlenkoНародився Володимир Іванович Самійленко 3 лютого 1864 р. в с Великі Сорочинці на Полтавщині. Батько його був поміщик Іван Лисевич, а мати – колишня кріпачка Олександра Самійленко. Початкової грамоти вчила хлопчика мати. Семи років він уже вмів вільно читати й писати. Дальшу освіту продовжував під керівництвом миргородських учителів.

Детальніше