У складнопідрядних реченнях з однорідною підрядністю ставляться розділові знаки, як і при однорідних членах речення:
1) Між однорідними підрядними реченнями, не з’єднаними сурядними сполучниками, ставиться кома (Розкажи, як за горою сонечко сідає, як у Дніпра веселочка воду позичає (Т. Шевченко)).
2) Між однорідними підрядними реченнями, з’єднаними неповторюваними сполучниками сурядності (і, й, та), кома не ставиться (Коли кінчається довгий світловий день і гостра спека змінюється м’яким атласним літеплом синього південного вечора, на токах запалюють електричні ліхтарі (О. Гончар)).
3) Якщо підрядні однорідні речення поширені і не з’єднані між собою сурядними сполучниками, то вони можуть відокремлюватися одне від одного крапкою з комою (Андрій любив дивитися, як берези, прокидаючись навесні, починають ворушити в повітрі голим віттям; як вони простягають до вікон гілки, густо запушілі памороззю, і гойдають на них червоногрудих снігурів (М. Бубеннов)).
При неоднорідній підрядності кожна підрядна частина відокремлюється від головної за загальними правилами. Так само при послідовній підрядності кожна наступна підрядна відокремлюється від попередньої (Розповідають легенди, що колись у давнину тут, де тепер розкинулось її рідне село Крукове, була поліська рівнина, на якій гуляли вітри(В. Качкан)).